Opel Astra 2014
Amman
Rezervasyon Seçenekleri

Açıklama

Bu kompakt model konfor ve stil araba Açıklaması Travel. 5 yolcu ve bagaj için 4 adet oda ile, orta ölçekli gruplar, aileler için ideal ve küçük. Yakıt tüketimi bu kompakt model konfor ve stil 62,7 m / g CO2 emisyonu 190.0 g / km Araba Açıklaması Travel. 5 yolcu ve bagaj için 4 adet oda ile, orta ölçekli gruplar, aileler için ideal ve küçük. Yakıt tüketimi bu kompakt model konfor ve stil 62,7 m / g CO2 emisyonu 190.0 g / km Araba Açıklaması Travel. 5 yolcu ve bagaj için 4 adet oda ile, orta ölçekli gruplar, aileler için ideal ve küçük. Yakıt tüketimi 62.7 m / g CO2 emisyonu 190.0 g / km

 


SÜRÜCÜ YAÅž

21-99 yaÅŸ

Genç sürücüler ücretli kira fiyatına dahil deÄŸildir. Bu kiralama masasında yerel para birimi cinsinden ödenir.

Ehliyet

Bir tam lisans hiçbir büyük ciro ile 1 yıl en az düzenledi. Ä°ngiltere lisans sahipleri, fotoÄŸraflı ve kağıt meslektaşı sunmak gerekiyor.

Bir ikamet ile sürücüler için gerekli deÄŸildir Uluslararası lisansı:

Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Belçika, Kanada, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong, Ä°rlanda, Ä°talya, Japonya, Kore, Kuveyt, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Umman, Polonya, Portekiz Demokratik Halk Cumhuriyeti, Katar, Romanya, Suudi Arabistan, Singapur, Güney Afrika, Ä°spanya, Ä°sveç, Ä°sviçre, Türkiye, BirleÅŸik Arap Emirlikleri, BirleÅŸik Krallık, Amerika BirleÅŸik Devletleri

EK SÜRÜCÜ

Ek sürücü başına ücret: 50 AED (hariçtir vergisi).

SÄ°GORTA KAPSAMI

Komple kapak paketi: 25 gün başına AED (vergi dahil); Aşırı 0 AED

(Vergi dahil);: çarpışma hasar feragat (CDW) Fazla 750 AED

(Vergi dahil);: Hırsızlık feragat (TW) Fazla 750 AED

Üçüncü ÅŸahıs sorumluluk koruması (TP): (vergi dahil)

Sen lastikler, ön camları, cam ve iniÅŸ takımı zarar veya kayıptan sorumlu tutulabilir. Varışta araba kiralama acentesi ile kontrol edin.

EÄŸer bir üçüncü ÅŸahıstan Fazla Kapak Sigortası satın alırsanız, kredi kartı sahibinin depozito yetki araç kiralama ajan için sırayla kiralama masada onun / onun kredi kartını ibraz etmeleri gerekmektedir.

DAÄžILIMI YARDIM

(Vergi dahil)

ÜCRETLERÄ°

Havaalanı ücreti: (vergi dahil)

YAKIT POLÄ°TÄ°KA

Yakıt: Pick up ve tam dönüÅŸ

Aracınız yakıt deposu dolu saÄŸlanacaktır. Yakıt ücret alınmaması için tam geri gerekecektir. Sen tam araba döndüÄŸünüzde çıkacak kredi kartınıza saklıdır yakıt depozito bırakmak gerekebilir. Eksik yakıt dönüÅŸü tahsil edilecektir.Kiralık ajan tarafından tahsil litre başına fiyat yerel servis istasyonunda fiyatlarından daha yüksek olabilir.

Aksi oranı detayların üst bölümünde belirtilmediÄŸi sürece yakıt ücretleri kiralama masada ödenir.

KÄ°LOMETRE POLÄ°TÄ°KA

sınırsız

SINIR ÖTESÄ° SEYAHAT

EÄŸer uluslararası seyahat planlıyorsanız kısıtlamalar geçerli olabilir unutmayın. Sınır ötesi ücretleri geçerli olabilir.

kredi kartı

KABUL: American Express, Diners Club, MasterCard, Visa

NOT KABUL: kredi kartları, Lazer, Maestro, Bankamatik, Ön ödemeli veya Anahtarı kartları

EÄŸer aşırı kapsayacak kadar büyük bir sınırı olduÄŸundan emin olun.

EÄŸer kredi kartı kullanılabilir geçerli bir kredi kartı ya da yeterli fon eksikliÄŸi sunmak için baÅŸarısız durumunda, araç kiralama ajan araç serbest reddedebilir. Bu durumlarda, ödenen herhangi bir fon iade edilecektir.

ID ÅžEKLÄ° (S)

Geçerli bir fotoÄŸraflı kimlik (pasaport ya da ulusal kimliÄŸi).

Bu kiralama için de (ehliyet üzerinde aynı adrese) adres kanıtı iki formları gerekir: a) Bir masada sunulan kredi kartı için bir kredi kartı veya banka deyim olmalıdır. b) DiÄŸer bir elektrik faturasını (gaz, elektrik, su kullanımı faturası vb) Cep telefonu faturaları veya belediye vergi faturaları kabul edilmeyecektir olmalıdır. Her iki belge kiralama tarihinden 8 hafta içinde bir tarih olmalıdır. Elektronik kopya kabul edilmez. Sen araba kiralama acentesi tarafından bir güvenlik doÄŸrulama denetimini geçmek zorunda olacak.

ARAÇ TÜRLERÄ°

Araç görüntülenebilir ve listelenen modeller bizim araba kiralama ortakları tarafından kullanılan en yaygın araçlardır.Araç sitemizde görüntülenen Biz aynı olacaktır kira aracın markasını veya modelini garanti edemez.

ÇEKÄ°

Kuponda basılı bir versiyonu kiralama masada varışta üretilmiÅŸ olmalıdır.FiÅŸ sunmak için baÅŸarısızlık araç kiralama ajan yerel tarifeden ücret anlamına gelir. Lütfen dikkat: Biz çeki aracın toplanması ile ilgili yerel ajan sunuldu deÄŸil kiralama overcharges sorumlu deÄŸildir. EÄŸer gerekli belgeleri ibraz etmezseniz, dokümantasyon geçerli deÄŸil ya, araç kiralama ajan araç serbest reddedebilir kredi kartında yeterli para yok ve hiçbir fon iade edilecektir.

Ä°STEÄžE BAÄžLI EKSTRALAR ÅžARTLARI

Ä°steÄŸe baÄŸlı ekstralar fiyat önceden haber verilmeksizin deÄŸiÅŸtirilebilir tabi olduÄŸunu lütfen unutmayın.Opsiyonel donanımlar doluluk durumuna baÄŸlıdır.

Ä°PTAL POLÄ°TÄ°KASI

Rezervasyon yapıldıktan sonra 48 saat boyunca ücretsiz iptal, bundan sonra PKR2686 bir yönetim ücreti uygulanacaktır. Hayır iptal pick-up tarih ve saatten sonra izin verilir.


İlke ve Şartlar

Araba görüntülenebilir ve listelenen modeller bizim araba kiralama ortakları tarafından kullanılan en yaygın araba vardır. Biz kiralık araba modeli garanti edemez.Görüntü ve listenin amacı sadece bir örnek temin edilmesidir.Bagaj kapasitesi marka ve modele değişmektedir ve araç tam oturma kapasiteli bir kez azalabilir unutmayın.


Ödeme Seçenekleri

Master/Visa Credit Card -

Günler : | Gece :

Hızlı Arama
İstek listesine ekle

Mobil uygulamayı edinin!

Uygulamanızın tüm rezervasyon ihtiyaçlarınız var: Güvenli ödeme kanalları, 4 adımlı kolay rezervasyon süreci ve zarif kullanıcı tasarımları. Daha ne isteneceksiniz?

ios
android
apps